O firmie

Firma nasza wychodzi na przeciw oczekiwaniom klienta w zakresie sprzedaży produktów typowych dostosowanych do standardowych rozwiązań, jak również przygotujemy indywidualne rozwiązania dopasowane do wymagań klientów. Bogata kolorystyka materiałów oraz ich różnorodność pozwala nam realizować projekty zgodne z oczekiwaniami klienta.

Oferujemy Państwu konsultacje i pomoc w zaaranżowaniu Waszej przestrzeni, jeśli potraficie sami to zrobić, przeniesiemy Państwa marzenia do świata 3 D. Nieodpłatnie przygotujemy projekt, z uwzględnieniem najnowszych rozwiązań technologicznych i zademonstrujemy gotową aranżację w realistycznej trójwymiarowej technologii.

Specjalizacja

Specjalizujemy się w dwóch dziedzinach działalności pierwsza z nich to projektowanie i produkcja mebli na wymiar: kuchennych oraz szaf, druga to w realizacja i montaż stolarki okiennej i drzwiowej.

Nasze długoletnie doświadczenie pozwoli przygotować najlepsze rozwiązania. Jesteśmy w stanie podjąć się realizacji najbardziej wymagających projektów dla naszych klientów.